Chovatelské potřeby a krmiva - Zvířata domaChovateľské potreby a krmivá - Zvieratá doma
prihláseniekošíkkontaktdopravné
Chovateľské potreby a krmivá pre hlodavceChovateľské potreby a krmivá pre psovChovateľské potreby a krmivá pre mačkyChovateľské potreby a krmivá pre rybičkyChovateľské potreby a krmivá pre vtákyChovateľské potreby a krmivá pre teraristiku
Hlodavce doma
Pes doma
Mačka doma
Rybičky doma
Vtáky doma
Teraristika doma

Dodacie podmienky

1. Ku každej dodávke tovaru je elektronicky odoslaný daňový doklad, ktorý súčasne plní funkciu dodacieho a záručného listu.

2. Objednaný tovar expedujeme v závislosti na aktuálnom stave nášho skladu a skladu našich dodávateľov. Ak je tovar skladom, zvyčajná dodacia lehota je 2-4 pracovných dní. Dodacia lehota sa počíta od nasledujúceho dňa po prijatí objednávky alebo platby za objednávku.

3. Tovar je odosielaný prostredníctvom špedičnej firmy DHL.

  • Špedičná firma dodáva zásielku do dvoch pracovných dní po podaniu. V deň odovzdania zásielky do prepravy zasielame adresátovi mail o odovzdaní zásielky dopravcovi, taktiež dopravca informuje adresáta emialem o prevzatí zásielky a predpokladanom dodaniu, spolu s odkazom na sledovanie prepravy zásielky. V deň doručenia kontaktuje špedičná firma adresáta prostredníctvom telefonátu alebo sms s približnou informáciou o čase doručenia.

V čase zvýšenej vianočnej prevádzky (cca koniec októbra až december) môže nastať oneskorenie dodania, za vzniknuté komplikácie sa vopred ospravedlňujeme.

4. Tovar je možné vyzdvihnúť osobne na pobočkách dopravca Uloženka alebo DPD (DPD Pickup).

  • O uložení zásielky na Vami zvolenej pobočke Uloženka prepravca informuje adresáta emailom a sms. Tu je pripravená na vyzdvihnutie po dobu 7 dní, v čase zvýšenej vianočnej prevádzky (cca od polovice novembra) počas 4 dní, na základe unikátneho hesla uvedeného v potvrdzovacom emailu a sms.
  • O uložení zásielky na Vami zvolenej pobočke DPD Pickup prepravca informuje adresáta emailom. Tu je pripravená na vyzdvihnutie počas 7 dní na základe predloženia dokladu totožnosti.

5. Objednávku je možné uhradiť týmito spôsobmi:

  • platbou vopred - štandardným bankovým prevodom na účet, uvedený v nami potvrdenej objednávke, prípadne expresným bankovým prevodom alebo online platobnou kartou v platobnej bráne
  • dobierkou - pri prevzatí zásielky

Prednostne vybavujeme objednávky zaplatené vopred.

Ďalšie odkazy z obchodných podmienok:

Chovateľské potreby a krmivá pre hlodavceChovateľské potreby a krmivá pre psovChovateľské potreby a krmivá pre mačkyChovateľské potreby a krmivá pre rybičkyChovateľské potreby a krmivá pre vtákyChovateľské potreby a krmivá pre teraristiku
""